Статистика
Онлайн всього: 8 Гостей: 8 Користувачів: 0
|
Головна » 2014 » Вересень » 18 » Так тримати!
|
За підсумками 2013-2014 навчального року Великоолександрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів посіла ІІІ місце у рейтингу шкіл Бориспільського району. На серпневій конференції освітян району колектив школи, в особі директора Давиденка Ігоря Івановича, був удостоєний почесної нагороди. ТАК ТРИМАТИ!
![](/3_misce.jpg) |
Переглядів: 664 |
Додав: dark_bosom
| Рейтинг: 0.0/0 |
|
|
| | |