Статистика
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0
|
Головна » 2015 » Червень » 12
Новий день - нові емоції 10 червня - день надзвичайних вражень для маленьких мешканців табору. Розпочався він екскурсією на кінно-спортивний клуб "Магнат". Там вони мали змогу познайомитись з різними породами коней, ближче поспілкуватись з цими прекрасними тваринами. Вони побачили, в яких умовах живуть коні, спостерігали за їх поведінкою в манежі.
Переглядів:
614
|
Додав:
Valya_L
|
Дата:
12.06.2015
|
|
"Чарівний віночок" вітає друзів Уже другий тиждень функціонує на базі нашої школи пришкільний табір з денним перебуванням «Чарівний віночок». Він почав роботу 2 червня, а офіційне відкриття відбулося 4 червня. Почалась урочиста лінійка з виносу Державного прапору України і урочистого виконання Гімну.
![](http://vo-school.at.ua/_nw/0/s76981813.jpg)
...
Читати далі »
Переглядів:
753
|
Додав:
Valya_L
|
Дата:
12.06.2015
|
| |
|
|
| | |