Статистика
Онлайн всього: 4 Гостей: 4 Користувачів: 0
|
Головна » 2017 » Травень » 22
Травень – «урожайна» пора для Великоолександрівської школи, адже скарбничка наших досягнень поповнилась. Команди навчального закладу зайняли призові місця у змаганнях: ІІ місце у військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура») та ІІІ місце у конкурсній програмі туристичного зльоту. Вітаємо! Ви НАШІ переможці!
Переглядів:
533
|
Додав:
Valya_L
|
Дата:
22.05.2017
|
| |
|
|
| | |