Вівторок, 19.03.2024, 08:35

Ласкаво просимо до шкільної бібліотеки!

Знайомтесь -

завідуюча бібліотекою Науменко Світлана Василівна

Шкільна бібліотека - це осередок інформаційної, бібліографічної та виховної роботи з дітьми. Вона завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку – вічних пам’яток писемності, а бібліотекарі – вірними зберігачами і популяризаторами духовного надбання поколінь.

Завдяки шкільній бібліотеці користувачі мають унікальну можливість познайомитись з історією розвитку освіти та культури рідного краю. Без шкільної бібліотеки неможливо сьогодні уявити навчання і виховання школярів, без неї неможлива освіта і самоосвіта педагогічних працівників, учнів, батьків.

Щоб діти полюбили книжку, хотіли приходити до бібліотеки і були в ній якомога довше створюються всі умови. Вона розташована в теплому світлому приміщенні загальною площею 54 м2  з сумісним читальним залом на 10 місць. Приміщення бібліотеки естетично оформлено, багато квітів. Вона оснащена комп’ютером, який підключений до мережі Інтернет та загальношкільної мережі.

Книжковий фонд бібліотеки становить 6723 підручники 13536 примірники художньої літератури.  Оформлена підписка на 27 періодичних видань.

Повноцінне забезпечення інформаційних потреб школи – одна з основних функцій сучасної шкільної бібліотеки. Приділяється увага проблемам, пов’язаними з пошуком і забезпеченням інформацією. З цією метою  створено алфавітний каталог та картотеки (підручників, українознавства, позакласне читання, позакласний час, шкільна бібліотека, журнальних статей, краєзнавство), складено рекомендовані списки літератури («Нові надходження», «Готуємось до педради», «Новинки вчителям-предметникам» тощо).

Також оформлено тематичні полички та книжкові виставки «Повернутий із забуття Чубинський», «Україна – рідний край», «Щоб наша ненька Україна….», «Шевченко - це митець, художник…», «Шкідливі звички -  до чого це веде», «Ми маємо свої права і обов’язки», «Я, учасник дорожнього руху»,  «Голодомор – геноцид нації»,

«Мова – це дзеркало душі людини».

На базі бібліотеки постійно проводяться бібліотечно-бібліографічні заняття.

«  Березень 2024  »