Середа, 30.11.2022, 11:36
Вітаю Вас Гість | RSS

Великоолександрівський ліцей

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 139
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Майбутні першокласники

2019-2020 навчальний рік

ВЕЛИКООЛЕКСАНДРІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ

БОРИСПІЛЬСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

НАКАЗ

 

від 31 травня 2019 року                                                                                  № 8-у

 

Про зарахування дітей

до 1-го класу у 2019 році

 

 

Відповідно до Закону України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 №367, лист управління гуманітарного розвитку Бориспільської РДА від 19.02.2019 №70-01-17/225 «Про зарахування дітей до перших класів закладів загальної середньої освіти Бориспільського району у 2019 році» та з метою забезпечення доступності здобуття загальної середньої освіти та заяв батьків

 

НАКАЗУЮ:

1. Зарахувати до 1-го класу дітей, які проживають на закріпленій за навчальним закладом території обслуговування:

 

  1. Буката Уляна Юріївна
  2. Вакуленко Антон Ярославович
  3. Василенко Давид Олегович
  4. Власенко Вікторія Антонівна
  5. Всемирний Нікіта Євгенович
  6. Горленко Єва Сергіївна
  7. Дзюба Михайло Денисович
  8. Желудков Максим Юрійович
  9. Зінченко Данило Олександрович
  10. Зюзіна Емма Романівна
  11. Ілясов Ілля Владиславович
  12. Кавун Єгор Юрійович
  13. Касьяненко Вероніка Олегівна
  14. Кесов Ярослав Андрійович
  15. Кислий Дмитро Володимирович
  16. Кияшко Валерія Русланівна
  17. Климюк Маргарита Сергіївна
  18. Ковальов Михайло Олександрович
  19. Король Астра-Вікторія Владиславівна
  20. Кошель Артем Олегович
  21. Кузнєцова Марія Олексіївна
  22. Кулак Уляна Олексіївна
  23. Лисенко Назарій Володимирович
  24. Логвиненко Катерина Андріївна
  25. Мацера Макар Максимович
  26. Набока Марк Ігорович
  27. Новіков Дмитро Олександрович
  28. Новосьолов Іван Дмитрович
  29. Осипенко Кіріл Миколайович
  30. Петлицький Олександр Олексійович
  31. Пінчук Кирило Максимович      

 

 

  1. Пінчук Микита Євгенійович
  2. Поліщук Володимир Олександрович
  3. Полтавець Максим Сергійович
  4. Полянська Олександра Володимирівна
  5. Пономарьов Руслан Дмитрович
  6. Поплавська Софія Олександрівна
  7. Пунчак Софія Олександрівна
  8. Ритченко Кіра Олександрівна
  9. Свечкова Любов Львівна
  10. Семенець Ангеліна Дмитрівна
  11. Семенюк Михайло Володимирович
  12. Сигнаєвський Святослав Олександрович
  13. Скрипник Назар Олександрович
  14. Сліпак Ангеліна Олександрівна
  15. Сороченко Дмитро Сергійович
  16. Супрович Анна Юріївна
  17. Супруненко Станіслав Олегович
  18. Тимощук В’ячеслав Володимирович
  19. Ткалич Дар’я  Євгенівна
  20. Ткаченко Даниїл Артурович
  21. Ульяненко Максим Євгенович
  22. Ульяненко Олег Євгенович
  23. Фесенко Євдокія Олексіївна
  24. Ходоковська Уляна Дмитрівна
  25. Цеван Олександра Русланівна
  26. Чернецький Артем Юрійович
  27. Чупир Андрій Олександрович
  28. Чупир Каміла Олександрівна
  29. Швець Дмитро Вікторович
  30. Яловенко Анастасія Тарасівна

 

2. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

 

Директор школи                                                                І.І. Давиденко

Форма входу
Пошук
Календар
«  Листопад 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2022