П`ятниця, 26.04.2024, 08:59

Головна » 2014 » Листопад » 25 » Довгоочікувана зустріч
Довгоочікувана зустріч
15 жовтня 2014 року до Великоолександрівської школі завітали Дмитро Семенович Чередниченко та Петро Петрович Засенко – письменники, поети, перекладачі, члени Спілки письменників України.
Дмитро Чередниченко презентував свою нову роботу для школярів – український буквар «Соколик». Чудово ілюстроване видання містить багатий матеріал, що допоможе не тільки навчитися добре читати, а й відкриє дитині цікавий навколишній світ, сприятиме вихованню справжнього патріота своєї Батьківщини. Автор підручника зацікавив присутніх дотепними загадками, віршами, які зігрівають добрим гумором та щирістю. Недарма учні просто засипали письменника запитаннями про його життєві позиції, про особливості роботи письменника та його творчий шлях.
Петро Петрович Засенко – наш земляк, родом із с. Любарці Бориспільського району. Він нагадав про славний ювілей Тараса Шевченка,поділився спогадами про подорожі шляхами Кобзаря. Поет майстерно прочитав власні вірші для дітей, які дуже сподобалися слухачам.
Гості подарували книжки та журнали для шкільної бібліотеки. Всі присутні мали змогу придбати книжки видавництва «Богдан» і отримати автограф Дмитра Чередниченка. Особливою популярністю користувалися перекладні видання для дітей, які підготувала поетеса, перекладачка Галина Миколаївна Кирпа, дружина Чередниченка.
На зустрічі були присутні учні десятого, шостого та другого класів – вихованці вчителя – методиста Цілик Лариси Віталіївни. «Я навчила вас читати, а тепер відчуваю відповідальність за те, якими ви станете читачами, чи полюбите книгу на все життя», - підкреслила вчителька. А що ж краще за живе спілкування з творцями книг виховує любов до книги?
Переглядів: 635 | Додав: Valya_L | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2014  »