Четвер, 25.04.2024, 20:11

Головна » 2011 » Листопад » 23 » ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

22 листопада 2011 року талановитих учнів Бориспільщини приймала Кіровська ЗОШ. Гостей запросили на літературно-музичне свято, героями якого стали і Тарас Шевченко, і Оксана, і Катерина. Проникливі шевченкові рядки глибоко запали в душу кожного, надихнули на творчість:

Ну щоб, здавалося, слова...

Слова та голос - більш нічого.

А серце бється - ожива,

Як їх почує!.. Знать от бога

І голос той, і ті слова

Ідуть меж люди!..

До учнів-учасників конкурсу та вчителів із вітальними словом звернулись начальник відділу освіти Кравцов В.І., директор Кіровської ЗОШ Кравцова Л.Є., методист відділу освіти Агаркова Т.М. На пам'ять про свято кожному учаснику вручили буклет.

Вчителів - керівників команд запросили на екскурсії до шкільних музеїв: історії школи, музею козацтва, на виставку народних ремесел та експозицію, присвячену 70-ти річчю підпільного госпіталю села Кірове в роки Великої Вітчизняної війни - Села Милосердя.

До кожного із учасників цьогорічного конкурсу хотілося б звернутися зі словами Ліни Костенко:

...Тарас гранітний дивиться суворо:

- А ви гартуйте ваші голоси!

Не пустослів'ям,

пишним та барвистим,

не скаргами,

не белькотом надій,

не криком,

не переспівом на місці,

а заспівом в дорозі нелегкій.

Бо пам'ятайте, що на цій планеті,

відколи сотворив її пан Бог,

ще не було епохи для поетів,

але були поети для епох!