П`ятниця, 26.04.2024, 18:04

Головна » 2020 » Серпень » 24 » Навчання в нових умовах
Навчання в нових умовах

ШАНОВНІ БАТЬКИ!!!

Адміністрація Великоолександрівської ЗОШ повідомляє:

• Свято 1 вересня буде в новому форматі: лінійки НЕ буде. Більш детально повідомлять класні керівникі.
  •  У школу заходять тільки учні, вчителі та персонал школи.
  • Вхід у приміщення школи батьків, бабусь, дідусів та інших родичів суворо ЗАБОРОНЕНО.
  • При вході до школу або в класи обробляти руки антисептиком.
  •  Під час перерв всі учні і вчителі повинні ходити в масках, на уроках маски дозволяється знімати. Зміна масок кожні три години. Тому запасайтеся масками! Якщо у дітей будуть маски багаторазового використання, то їм необхідно обов'язково мати герметичні пакетики (zip-пакет або папку на кнопці): один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Для запасної одноразової маски також повинен бути пакетик. Для використаних одноразових масок у школі розмістять спеціальні урни.
  • Учителям та персоналу будуть щоранку проводили температурний скрінінг. Учням - ні. Але за умови поганого самопочуття учень повинен обов’язково повідомити про свій стан здоров'я перед початком уроку класного керівника або вчителя-предметника.
  • Батьки в жодному разі не повинні відпускати дітей до школи з температурою, сильним головним болем, нежитем чи кашлем. Тобто при виявленні будь-яких ознак ГРВІ дитина залишається вдома!!!
  • Навчання буде проходити в одному класі, переходити в інший кабінет учні будуть лише на деякі предмети.
  • Для кожного класу буде визначено свій вхід до школи, по всій школі ходити заборонено (Про це повідомлять більш детально пізніше
  •  Харчування буде організовано лише для учнів пільгових категорій та групи продовженого дня.
  •  Під час занять територія навчального закладу буде закрита, вихід за межі території під час навчання і перерв заборонений.
  • Учні навчатимуться у дві зміни (деталі згодом)

Ми розуміємо, що це усе нове для нас усіх, але велике прохання дотримуватися рекомендацій і берегти своє здоров’я та оточуючих.

З повагою адміністрація школи!

Переглядів: 484 | Додав: dark_bosom | Рейтинг: 0.0/0
«  Серпень 2020  »