Субота, 28.01.2023, 07:46
Вітаю Вас Гість | RSS

Великоолександрівський ліцей

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 141
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2019 » Травень » 31 » Список майбутніх першокласників
15:25
Список майбутніх першокласників

Список

учнів зарахованих до 1-го класу в 2019 році, які проживають на закріпленій за навчальним закладом території обслуговування (с. Чубинське, с. Велика Олександрівка, с. Мала Олександрівка
с. Безуглівка,)

 

  1. Буката Уляна Юріївна
  2. Вакуленко Антон Ярославович
  3. Василенко Давид Олегович
  4. Власенко Вікторія Антонівна
  5. Всемирний Нікіта Євгенович
  6. Горленко Єва Сергіївна
  7. Дзюба Михайло Денисович
  8. Желудков Максим Юрійович
  9. Зінченко Данило Олександрович
  10. Зюзіна Емма Романівна
  11. Ілясов Ілля Владиславович
  12. Кавун Єгор Юрійович
  13. Касьяненко Вероніка Олегівна
  14. Кесов Ярослав Андрійович
  15. Кислий Дмитро Володимирович
  16. Кияшко Валерія Русланівна
  17. Климюк Маргарита Сергіївна
  18. Ковальов Михайло Олександрович
  19. Король Астра-Вікторія Владиславівна
  20. Кошель Артем Олегович
  21. Кузнєцова Марія Олексіївна
  22. Кулак Уляна Олексіївна
  23. Лисенко Назарій Володимирович
  24. Логвиненко Катерина Андріївна
  25. Мацера Макар Максимович
  26. Набока Марк Ігорович
  27. Новіков Дмитро Олександрович
  28. Новосьолов Іван Дмитрович
  29. Осипенко Кіріл Миколайович
  30. Петлицький Олександр Олексійович
  31. Пінчук Кирило Максимович
  32. Пінчук Микита Євгенійович
  33. Поліщук Володимир Олександрович
  34. Полтавець Максим Сергійович
  35. Полянська Олександра Володимирівна
  36. Пономарьов Руслан Дмитрович
  37. Поплавська Софія Олександрівна
  38. Пунчак Софія Олександрівна
  39. Ритченко Кіра Олександрівна
  40. Свечкова Любов Львівна
  41. Семенець Ангеліна Дмитрівна
  42. Семенюк Михайло Володимирович
  43. Сигнаєвський Святослав Олександрович
  44. Скрипник Назар Олександрович
  45. Сліпак Ангеліна Олександрівна
  46. Сороченко Дмитро Сергійович
  47. Супрович Анна Юріївна
  48. Супруненко Станіслав Олегович
  49. Тимощук В’ячеслав Володимирович
  50. Ткалич Дар’я  Євгенівна
  51. Ткаченко Даниїл Артурович
  52. Ульяненко Максим Євгенович
  53. Ульяненко Олег Євгенович
  54. Фесенко Євдокія Олексіївна
  55. Ходоковська Уляна Дмитрівна
  56. Цеван Олександра Русланівна
  57. Чернецький Артем Юрійович
  58. Чупир Андрій Олександрович
  59. Чупир Каміла Олександрівна
  60. Швець Дмитро Вікторович
  61. Яловенко Анастасія Тарасівна
Переглядів: 560 | Додав: dark_bosom | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Пошук
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2023