П`ятниця, 26.04.2024, 17:33

Головна » 2017 » Листопад » 10
Учні 1-А класу мали змогу подорожувати у Чарівному осінньому експресі. Спочатку вони зайняли свої місця у вагонах – овочевому і фруктовому, а потім у складі своїх команд, виконували завдання квесту. Цікаві та веселі завдання для них підготували Панна Осінь, на яку перетворилась їх учитель Цілик Лариса Віталіївна. Діти із захопленням відгадували загадки, співали і танцювали в компанії з осінніми місяцями. Коли потяг прибув до останньої станції, то діти зайшли там справжній осінній скарб, який став винагородою за їх старання.
Переглядів: 483 | Додав: Valya_L | Дата: 10.11.2017 | Коментарі (0)

Вибори Президента школи

Сьогодні, 10 листопада, відбулася чергова визначна подія в житті нашої школи – вибори Президента. Цього року на пост подали свої кандидатури чотири учні: Марчук Анастасія (8-А клас), Боровик Ангеліна (9-Б клас), Шемігон Вікторія (9-А клас) та Чичикало Андрій (10 клас). Учні 5-11 класу ,учителі та працівники школи взяли активну участь у голосуванні: всі, хто був присутній у школі цього дня, віддали свої голоси за кандидатів. Переможця буде оголошено на урочистій лінійці в понеділок 13 листопада. А потім, як і годиться – інавгурація.
Переглядів: 509 | Додав: Valya_L | Дата: 10.11.2017 | Коментарі (0)

Свято Хеловіну у Великоолександрівській школі пройшло надзвичайно цікаво. Організацією займалися учні 10 класу. Учні закладу проявили креативність щодо оригінальних костюмів, оформлення залу, конкурсів. Дружня атмосфера, жарти, фантазія у костюмах та гримі – ось чим відзначився цьогорічний Хеловін у нашій школі!
Хеловін — сучасне свято, що відзначається щорічно 31 жовтня.
Перші згадки про Хеловін припадають ще на XVI століття, оскільки його прообраз — язичницьке свято Самайн, яке асоціювалося зі смертю, потойбічним і надприродним, відзначалося ще кельтами. У XIX-XX століттях свято поступово відмирає, йому на зміну приходить більш сучасне свято — Хеловін, що традиційно вважається Днем усіх святих.
За переказами, в ніч перед Хеловіном духи, що живуть у потойбічному світі, повертаються на землю, саме тому свято, а точніше, його переддень називають Днем всіх святих. За легендою хитрий грішник Джек, якого не прийняли ні в пекло, ні в рай ... Читати далі »
Переглядів: 503 | Додав: Valya_L | Дата: 10.11.2017 | Коментарі (0)

25 жовтня 2017 року на базі Великоолександрівської школи розпочато роботу обласного майстер-класу з теми «Творчий розвиток школярів у процесі вокально-хорової роботи на уроках музичного мистецтва».
У процесі роботи майстер- класу було проведено:
• презентацію системи роботи вчителя музичного мистецтва Великоолександрівської ЗОШ I-III ступенів Бойчук Юлії Степанівни;
• ознайомлення з планом роботи обласного майстер-класу;
• практичне заняття: «Технології розвитку творчої індивідуальності учнів на уроках музичного мистецтва»;
• майстер-клас: «Зміст та особливості використання творчих завдань у процесі вокально-хорової роботи»;
• моделювання уроку із використанням творчих завдань.
Учасники майстер-класу отримали практичне завдання підготувати та провести 1-2 уроки нестандартної (інноваційної) форми із використанням творчих завдань.

Переглядів: 529 | Додав: Valya_L | Дата: 10.11.2017 | Коментарі (0)

«  Листопад 2017  »